S-a hranit numai cu fast Food!  2z8bv910
 S-a hranit numai cu fast Food!  2z8bv910



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

S-a hranit numai cu fast Food!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Punct.
 S-a hranit numai cu fast Food!  Icon_user_offline

Punct.

Fondator
Rank: Fondator
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 554
Data nasterii Data nasterii : 30/08/1996
Data de inscriere Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Pitesti
Stare de spirit Stare de spirit : buna ;)
 S-a hranit numai cu fast Food!  Empty
MesajSubiect: S-a hranit numai cu fast Food!  S-a hranit numai cu fast Food!  Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 3:42 pm


O adolescenta de 17 ani din Marea Britanie se afla in pragul mortii din cauza felului in care se alimenteaza. Medicii au aflat socati ca fata, Stacey Irvine, a mancat de la varsta de doi ani doar nugget de pui, de la fast-food-uri.

Adolescenta a ajuns sa fie dependenta de acest fel de mancare. Ea a ajuns in stare de inconstienta la spital, incapabila sa respire singura. I s-a descoperit o anemie severa, care ar fi putut sa o ucida in cateva zile.


Cand si-a revenit, Stacey le-a spus medicilor ca nu s-a atins niciodata de legume sau fructe, in ultimii 15 ani de viata.

Tanara a fost externata din spital ieri, iar acum se recupereaza acasa, urmand un tratament cu vitamine, care a inceput in spital cu injectii.

Insa, in ciuda avertizarilor primite de la medici, Stacey nu si-a schimbat modul de alimentatie si continua sa manance nuggets. “Incep sa realizez ca asta nu-mi face bine”, a spus ea.

“Doar nuggets pot sa mananc. Cele de la McDonald’s sunt preferatele mele, dar imi plac si cele de la KFC si din supermarket-uri”, a spus Stacey. Singura variatie in dieta adolescentei este cate o portie de cartofi prajiti din cand in cand.

Mama fetei este disperata si nu mai stie ce sa faca sa o convinga sa urmeze sfaturile medicilor: “Stie ca daca va manca asa in continuare, va muri. Ea spune ca nu poate sa manance altceva”.
Sursa: The Sun
Sus In jos
Cr7 :x
 S-a hranit numai cu fast Food!  Icon_user_offline


Banned
Rank: Banned
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 83
Data nasterii Data nasterii : 16/02/1997
Data de inscriere Data de inscriere : 18/07/2012
Varsta Varsta : 27
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna
 S-a hranit numai cu fast Food!  Empty
MesajSubiect: Re: S-a hranit numai cu fast Food!  S-a hranit numai cu fast Food!  Icon_minitimeVin Iul 20, 2012 5:47 am

 S-a hranit numai cu fast Food!  487832230 nu faceti lafel:D
Sus In jos

S-a hranit numai cu fast Food!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Fast-Killer
t Fast-Killer!
t Fast-Killer
t Fast-Killer!!!
t Fast-Killer
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: [Extream-Gaming] - Arhiva ::  :: Arhiva Forumului-
Social Media Buttons
Social Media Buttons
Social Media Buttons