Kelly Kelly !  2z8bv910
Kelly Kelly !  2z8bv910



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Kelly Kelly !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Punct.
Kelly Kelly !  Icon_user_offline

Punct.

Fondator
Rank: Fondator
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 554
Data nasterii Data nasterii : 30/08/1996
Data de inscriere Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Pitesti
Stare de spirit Stare de spirit : buna ;)
Kelly Kelly !  Empty
MesajSubiect: Kelly Kelly ! Kelly Kelly !  Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 1:46 am

Kelly Kelly !  Kellykelly_1_full

Kelly Kelly recent a fost clasata ca 38 mai tare femeie din lume în conformitate cu lista fierbinte lui Maxim 2012. Acesta este al doilea an consecutiv, Kelly apare pe această listă celebru. Anul trecut a făcut-o la No. 82. După realizarea acestui obiectiv, WWE Diva WWE.com a spus: "eu sunt atat de emotionata". Sincer nu aveam nici o idee. Am crezut că poate ar fi ajuns în anii 1960, sau dacă am fost norocoasa, în 50s. Dar când am luat 38, am crezut că acest lucru este cel mai nebunesc lucru! "Am bătut Kate Upton, care a fost pe coperta Sports Illustrated. Am bătut Adriana Lima, care este în Victoria's Secret-toate aceste nume mari. "Eu nu am putut fi mai fericita! "Am dat tuturor credit la univers WWE. Ei au fost "viza" catre Tweets , şi am fost în mod constant re-Tweeting le. Am mai mai mult de 522,000 de adepţi acum şi au fost într-adevăr pe ea. Dau toate creditului pentru ei. Am luat aceasta din cauza lor. Nu pot să mulţumesc universul WWE suficient pentru vot pentru mine!"
Sus In jos

Kelly Kelly !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: [Extream-Gaming] - Arhiva ::  :: Arhiva Forumului-
Social Media Buttons
Social Media Buttons
Social Media Buttons