Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)   2z8bv910
 Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)   2z8bv910



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Punct.
 Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)   Icon_user_offline

Punct.

Fondator
Rank: Fondator
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 554
Data nasterii Data nasterii : 30/08/1996
Data de inscriere Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Pitesti
Stare de spirit Stare de spirit : buna ;)
 Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)   Empty
MesajSubiect: Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)  Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)   Icon_minitimeMier Iul 18, 2012 2:15 pm

Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS) este o versiune 'pimped-out', modificata a vechiului Counter-Strike 1.6. Versiuni inbunatatite a celui mai popular shooter sunt multe insa sunt slab dezvoltate, slab inbunatatite. Aceasta versiune are atuurile sale insa si dezavantaje....care predomina.

GRAFICA
Grafica din Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS) este foarte bine pusa la punct. Modelele armelor, a playerilor sunt de calitate si aspectul lor este extraordinar. Avand in vedere ca ruleaza pe servere de Counter-Strike 1.6 normale hartile sunt neschimbate. Pe o scara de la 1 la 5 grafica merita un 4.

SUNETELE
Sunetele sunt complet schimbate, cred ca realizatorii noii versiuni (Xtcs.eu) nu au stiut ce fac. Noile sunete sunt haotice ca sa zic asa. Nu te poti orienta dupa aceste sunete chiar daca folosesti casti. Deasemenea la aruncarea unui Flashbang sau Smoke grenade un sunet ciudat iti zbarnaie in casti si iti distrage atentia de la joc. Pe o scara de la 1 la 5 sunetele, din punctul meu de vedere merita un 1.

GAMEPLAY
Aceeasi poveste ca la 1.6 doar ca gameplay-ul este influentat de mai multi factori. Cerintele jocului sunt aceeleasi ca la versiunea veche insa cand am instalat jocul si l-am incercat am observat ca are cateva ciudatenii. Tinta sare de colo-n colo de la distante mari, asta cred ca este de la grafica putin mai pretentioasa, deasemenea sunetele oribile iti afecteaza stilul de joc. Daca esti obisnuit sa joci cu casti nu iti recomand aceasta versiune.

Overall aceasta versiune este reusita insa dezavantajele mari pe care le-am subliniat mai sus il fac "prea diferit". Nu cred ca o sa aiba succes. Insa este ceva diferit si merita atentia aventurierilor.

INSTRUCTIUNI INSTALARE
Odata inceputa instalarea o sa va ceara o parola.
Parola este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sa va fie de folos,poze nu pun ca va las sa vedeti cum ii
Sus In jos

Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Counter-Strike Carbon
t Counter-Strike 1.6 DiaVoLa
t Counter-Strike 10 scream
t :: Counter-Strike 1.6 Clasic ::
t Counter-Strike non steam
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: [Extream-Gaming] - Arhiva ::  :: Arhiva Forumului-
Social Media Buttons
Social Media Buttons
Social Media Buttons