O zi din viata unui tocilar 2z8bv910
O zi din viata unui tocilar 2z8bv910



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

O zi din viata unui tocilar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Punct.
O zi din viata unui tocilar Icon_user_offline

Punct.

Fondator
Rank: Fondator
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 554
Data nasterii Data nasterii : 30/08/1996
Data de inscriere Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Pitesti
Stare de spirit Stare de spirit : buna ;)
O zi din viata unui tocilar Empty
MesajSubiect: O zi din viata unui tocilar O zi din viata unui tocilar Icon_minitimeJoi Iul 19, 2012 6:31 am

Ora 5:30- m-am trezit cam tarziu azi…la naiba! Mai sunt 6 ore jumate pana intru la scoala! nu mai am rabdareeee!! Mai bine ma apuc sa invat.
Inca mai am ochii umflati de aseara,am invatat 6 lectii pe de rost dar parca nu le stiu indeajuns de bine….
Ora 11:00- plec spre scoala. Ajung in statie si invat ultima lectie
Ora 11:10- vine tramvaiul. Fuck! E prea aglomerat si nu am unde sa invat! God hates me!
Ora 11:30- am ajuns la scoala cu 30 de minute mai devreme. Yuppy,mai am timp sa invat ultima lectie!!
Ora 12:00: profa intra in clasa. O rog sa ma asculte; ea ma refuza,spune ca deja am 6 note de 10. God hates me again! Eu insist; profa ma da afara spunandu-mi sa-mi misc fundul afara de la ora ei
Ora 12:15- ies pe coridor; ma duc la toalete si imi invat pentru ora urmatoare
Ora 13:00- ma opresc putin din invatat si gandesc cu voce tare ca mi-as dori sa ma transfer la un liceu unde sa am mai multa concurenta,dar ma trezeste directorul dandu-mi un dos de palma peste fata si spunandu-mi ca sunt un virgin neputincios si sa trec dracului in clasa
Ora 15:00- am luat trei note de 10 azi! Invat de fericire.
Ora 16:00- plec acasa. Ajung in camera mea si o vad pe sor-mea invatand. OMFG! Mi-a luat-o inainte! Ma apuc sa invat din greu ca sa o prind din urma.
Ora 18:00- sor-mea ma priveste cu dispret si imi spune ca sunt un tocilar penibil, si un redus mintal. (Muahahahah ) Stiam ca o sa cedeze!)
Ora 18:30- mama ma cheama la masa. In timp ce mananc invat pentru a doua zi. Ea imi spune sa las dracului caietul ala ca oricum sunt un idiot. Reflectez asupra cuvintelor ei si imi dau seama ca pierd prea mult timp la masa…in timpul asta as putea invata. Plec iar tata striga in urma mea ca sunt un virgin impotent si ca nu stie cu cine dracului seman.
Ora 19:00- Ma pun in fata calculatorului. Pana se deschide calculatorul invat. Intru pe mess…toti mi-au dat ignore…
Ora 19:15- e tarziu…ma pun sa dorm,dar ma macina gandul ca maine nu voi avea timp sa invat. Maine ma trezesc cu o ora mai devreme sa recuperez.
Ora: 19:30- Mi-e somn. Adorm ca gandul ca maine voi invata mai mult.


Mi-au dat lacrimile O zi din viata unui tocilar 3573983318O zi din viata unui tocilar 3573983318.
Sus In jos

O zi din viata unui tocilar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Crearea unui MOTD personalizat, cu text sau poza
t Tutorial creerea si instalarea unui spray logo in CS
t Plugin pentru facut poze unui jucator suspect de cod
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: [Extream-Gaming] - Free Time ::  :: Distracţie-
Social Media Buttons
Social Media Buttons
Social Media Buttons